Літо - це кращий час для читання, бо книжки найкраще читаються тоді, коли довкола сяє яскраве сонечко, свіже, тепле повітря.
З метою активізації читання, залучення користувачів до бібліотеки та популяризації книги 22.06.2026 р. на масиві Теремки ІІ провели піар-акцію "З книгою в тіні
квітучих алей".
Піар-акція дала змогу живого спілкування, під час якого мешканці мікрорайону Теремки ІІ ділилися враженнями про улюблені книги, з цікавістю гортали сторінки нових надходжень та знайомились з послугами бібліотеки.
Всі бажаючі відвідати бібліотеку отримали рекламні бібліотечні запрошення.
Немає коментарів:
Дописати коментар