вівторок, 23 червня 2026 р.

Піар-акція "З книгою в тіні квітучих алей"

  Літо - це кращий час для читання, бо книжки найкраще читаються тоді, коли довкола сяє яскраве сонечко, свіже, тепле повітря.
  З метою активізації читання, залучення користувачів до бібліотеки та популяризації книги  22.06.2026 р. на масиві Теремки ІІ провели піар-акцію "З книгою в тіні квітучих алей".
   Піар-акція дала змогу живого спілкування,  під час якого мешканці мікрорайону Теремки ІІ ділилися враженнями про улюблені книги, з цікавістю гортали сторінки нових надходжень та знайомились з послугами бібліотеки. 
   Всі бажаючі відвідати бібліотеку отримали рекламні бібліотечні запрошення. 



Немає коментарів:

Дописати коментар