середу, 5 березня 2014 р.

5.03.2013 р. відбувся літературно-музичний вечір
"Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття".

  Вечір, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, відкрила завідуюча бібліотеки Дрозденко Надія Гордіївна. 
  Вела вечір   бібліотекар Крута Вікторія Іванівна за власним сценарієм такою лагідною мовою та  привітними словами, що зала враз наповнилась теплом, взаємною любов"ю   і шаною до Великого Кобзаря. Вікторія Іванівна чуттєво і зворушливо читала вірші славного сина українського народу та співала акапельно пісні на його вірші.
 Коли линула пісня у її виконанні, обличчя присутніх враз розквітали усмішками. Голос Вікторії Іванівни дужий, красивий розкрилювався на всю залу і заворожував слухачів.
    Вдячні слухачі нагородили її гучними оплесками.
   Особливої атмосфери заходу додали виступи учнів школи № 260.  З почуттям поваги до творчості Т.Г.Шевченка вони виразно, з великим натхненням, замислено декламували його вірші, чим викликали зачарування і захоплення. 

  Всіх присутніх об"єднало по-народному глибинне шевченківське слово.  У виконанні всіх присутніх прогриміло Шевченкове "Реве та стогне Дніпр широкий". Всі співали стоячи.  Невпинна і безкрайня наша пам"ять, як Дніпро широкий, і поки тече велична річка українська, Тарас Шевченко залишатиметься у пам"яті нащадків, бо є і буде Україна і народ український.
Немає коментарів:

Дописати коментар