понеділок, 11 листопада 2013 р.

"Звільняли Київ, мов себе"

9.11.2013р. в бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір "Звільняли Київ, мов себе", присвячений 70-річчю визволення Києва від німецько-фашистських загарбників.


    Розпочав вечір голова Ради ветеранів Теремки-ІІ, нині відповідальний секретар Київської міської організації ветеранів України Свідельський Валентин Тимофійович. Він  наголосив на тому, що минуло 70 років з дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. Але час не затьмарив героїчного, самовідданого подвигу нашого народу. Наші серця наповнені гордістю і вдячністю тим, хто відстояв наш рідний Київ, хто віддав своє життя в ім"я миру, не доживши до наших днів. Визволення далося нелегко. Ворог був жорстоким і сильним, але битва за Київ стала проявом справжнього людського патріотизму.

    На вечір завітав громадський діяч, давній друг бібліотеки - Даневич Микола Володимирович. Він щиро привітав всіх присутніх зі святом, і висловив глибоку вдячність ветеранам за їх незабутній подвиг. Побажав здоров"я,  довгих років життя та вручив їм квіти та солодощі. Завідуюча бібліотекою Дрозденко Надія Гордіївна подякувала присутнім ветеранам та дітям війни за їх подвиг перед Вітчизною, тому що саме вони відстояли наше рідне місто, змінили ігри та забавки на виснажливу і недитячу працю на благо звитяги, відбудовували красень Київ.     Вона зазначила, що завдання бібліотеки - зберегти спогади учасників тих подій і передати наступному поколінню правду про війну, щоб не допустити в майбутньому цієї страшної біди.


 Киреєв Георгій       Олександрович


 
   Присутні мали щастя поспілкуватися з представниками вже нечисленної когорти колишніх воїнів-фронтовиків. Попри свій поважний вік вони мають невичерпний оптимізм. Їм прийшлось багато пережити: і війну, і втрати.  Але життя іде і ветерани радіють йому.
   Для них найголовніше багатство і щоденне щастя - мирне небо над головою. Ветерани війни знають йому ціну. Про війну вони знають не з чуток, а самі пройшли через воєнне жахіття. І своїми спогадами воїни-фронтовики з задоволенням ділилися з присутніми.
   
 Зимній Карл Іванович
                                                                                                            Сєдов Валерій Миколайович


   Цьго святкового  дня дивували,  тішили та зігрівали душу пісні хору ветеранів "Розочки" швейної фабрики "Роза" та "Золота осінь".
   Дуже всім сподобалось сольне виконання воєнних пісень керівника аматорського хору ветеранів "Золота осінь" Корольової Олени Євгеніївни та учасника хору Жаборовського Віктора Івановича.

 Мушта Іван Єфимович прчитав власний вірш "З Днем визволення Києва".


Немає коментарів:

Дописати коментар