Бібліотеку відкрито у 1980 році. Вона є інформаційним та культурно-освітнім закладом на Теремках ІІ.Тут можуть представити свої таланти і здібності літератори,художники, музиканти,актори - як відомі митці,так і початківці та аматори. При бібліотеці діє художня галерея "Зустріч",працює клуб дозвілля "Радість". Обслуговує користувачів на абонементі та в читальному залі.
середа, 30 вересня 2020 р.
30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек
пʼятниця, 25 вересня 2020 р.
27 вересня - Всесвітній день туризму та День туризму в Україні
До цієї дати бібліотекар Крута Вікторія підготувала і провела краєзнавчу онлайн-презентацію «Музей у Пирогові: у Києві на лоні природи».
середа, 16 вересня 2020 р.
З 1.09.2020 р. по 30.09.2020 р. в бібліотеці представлена портретна міні-галерея "Якби зібрати красунь усіх віків".
В усі часи жіноча тема була і залишається невичерпним джерелом натхнення для художників. Незбагненна жіноча душа та її багатий внутрішній світ завжди цікавили їх. І кожен митець створював свої неповторні полотна.
Митці століттями відтворювали своє власне бачення величного і прекрасного образу жінки. Саме образ жінки-матері у всі часи був ідеалом краси.
Материнство... Святе і прекрасне увічнене художниками. Це – гімн Матері, матері з новонародженим немовлям як символу нескінченного життя.
У всі часи художники у своїх творах зображували матір з дитиною на руках в образі Марії (Мадонни).
Матір Божа (Мадонна) та її син Ісус Христос - головні персонажі картин Сандро Боттічеллі: "Мадонна дель Маре", "Мадонна Пречиста", "Мадонна з гранатом", "Мадонна з книгою", "Народження Венери".
Також найулюбленішою темою живописної творчості Рафаеля Санті, до якої він неодноразово звертався, є тема Мадонни.
Подивіться уважно на репродукцію його картини "Сікстинська Мадонна". Картина заворожує.. Споглядаючи її, відчуваєш момент власного облагородження. В якусь мить відкривається вічна краса Материнства — краса народження і продовження життя, краса жертовної материнської любові.
До періоду творчого розквіту Леонардо да Вінчі належать такі полотна, як "Мадонна Літта" та "Мадонна Бенуа".
Художники епохи Відродження залишили нам вічний, нетлінний, чудовий і незабутній образ жінки-матері, образ Мадонни. Краса, втілена в ніжних формах юних Мадонн і пухких тілах немовлят, представлених на картинах митців, не просто образотворчий мотив - це роздуми майстрів про образ матері, про її глибоку любов до сина, перекладену мовою живопису.
Жіноча тема була однією з найповажніших і у творчості українських художників. Найвищу і найчистішу красу світу вони бачили у жінці, а материнство поставили на п'єдестал святості.
Важливе місце в малярському доробку Кобзаря належить жіночим образам. Прекрасна половина людства в його картинах стала символом краси й моральності. Тарас Григорович - й одвічна жіноча таїна... На виставці представлені портрети жінок, з якими художник зустрічався, був знайомий, у яких закохувався.
Є шедеври віку. І шедеври - на віки.
Відвідайте виставку! Станьте причетними до високої Краси! Познайомтесь з шедеврами світового мистецтва!
В них не миттєвість буття, хай і прекрасна. В них- Всесвіт.
Нехай світло високої Краси запалає і у ваших серцях, зробить ваше життя більш піднесеним, натхненним, щасливим! Адже мистецтво - сенс нашого існування.