Бібліотеку відкрито у 1980 році. Вона є інформаційним та культурно-освітнім закладом на Теремках ІІ.Тут можуть представити свої таланти і здібності літератори,художники, музиканти,актори - як відомі митці,так і початківці та аматори. При бібліотеці діє художня галерея "Зустріч",працює клуб дозвілля "Радість". Обслуговує користувачів на абонементі та в читальному залі.
пʼятниця, 31 грудня 2021 р.
понеділок, 20 грудня 2021 р.
Пожежна безпека в осінньо-зимовий період
четвер, 16 грудня 2021 р.
"Перший Національний тиждень читання стартує, а Святий Миколай зустріч з книгою готує"
В Україні з 13 до 19 грудня проходить перший Національний тиждень читання, який проводить Український інститут книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики.
До цієї акції долучився Святий Миколай. Він з цікавими книжками завітав до бібліотеки на зустріч з вихованцями дитячо-юнацького клубу "Світанок".
пʼятниця, 10 грудня 2021 р.
понеділок, 6 грудня 2021 р.
6 грудня - День Збройних сил України
Привітання зі святом
"Збройні сили України - слава, гордість, міць країни"
пʼятниця, 3 грудня 2021 р.
четвер, 2 грудня 2021 р.
6 грудня - 155-річчя від дня народження Миколи Вороного
Презентація творчості Миколи Вороного
"За Україну!
З огнем завзяття
Рушаймо, браття
Всі вперед!" М. Вороний
середа, 1 грудня 2021 р.
5 грудня - 90-річчя від дня народження Григора Тютюнника
"Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові. З любові й муки народжується письменник - іншого шляху в нього нема."
Г. Тютюнник
Що ж криється за цими словами, які, ніби заповіт, залишив нам Григір Тютюнник?
З плином часу та відстані літ ще виразніше бачиться постать чудової людини, геніального письменника, гордого лицаря нескореного духу. Крім його самобутніх художніх творів, щоденників та записників, спогадів, листів, нарисів, есе, інтерв'ю в бібліотеці є книги про його героїчне життя та подвижницьку працю.
У вас є можливість прочитати твори Григора Тютюнника глибше, серйозніше та ознайомитись з його життєвим кредо, щоб заглянути в саму суть його світу.
Бо ж справедливо наголосив Павло Мовчан: "Він ніби відтіняв усю нашу захаращеність, наше пристосовництво, наше адаптування до обставин своєю чистотою, послідовністю, відвертістю, правдивістю".
До 2-го тому увійшли повісті: Облога; Климко; Вогник далеко в степу; День мій суботній; Житіє Артема Безвіконного; Коріння; Додаток.